0
0

با عرضه اولیه این هفته آشنا شوید | عرضه اولیه نماد کیمیا تک

2546 بازدید
کیمیا تک

بنابر اعلام شرکت بورس اوراق بهادار تهران، شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی آریان کیمیا تک با نماد کیمیا تک در فهرست بازار دوم بورس درج شد.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده از شرکت بورس تهران ،روز چهارشنبه مورخ ۱۷ شهریور،  ۲۲۵ میلیون سهم (معادل ۱۵ درصد) از سهام شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی آریان کیمیا تک با نماد «کیمیا تک» در بورس عرضه خواهد شد.

حداکثر نقدینگی مورد نیاز برای عرضه اولیه نماد کیمیا تک

بر اساس اطلاعیه شرکت بورس تهران، تعداد ۲۲۵ میلیون سهم از سهام شرکت کیمیا تک عرضه خواهد شد که از ۲۲۵ میلیون سهم، تعداد ۱۸۰ میلیون سهم به عموم و بقیه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری عرضه خواهد شد.

بازه قیمتی این عرضه اولیه از ۲۰۹۱ تا ۲۳۰۰ تومان می باشد و حداکثر سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی تعداد ۱۰۰ است؛ بنابراین حداکثر نقدینگی مورد نیاز برای این عرضه اولیه، ۲۳۰ هزار تومان می باشد.

نقدینگی پیش بینی شده برای این عرضه اولیه

با فرض مشارکت ۳.۵ میلیون نفری در این عرضه اولیه، انتظار می‌رود به هر کد حقیقی و حقوقی حدود ۵۰ سهم اختصاص بیابد. با توجه به سقف قیمتی ۲۳۰۰ تومانی هر سهم شرکت کیما تک، نقدینگی مورد نیاز برای خرید این عرضه اولیه حدود ۱۲۰ هزار تومان خواهد بود و با توجه به مشارکت دو میلیون و ۸۰۰ هزار نفری در آخرین عرضه اولیه امسال، به نظر می‌رسد حداکثر ۶۴ سهم به هر نفر تعلق بگیرد که نیاز به ۱۴۷ هزار تومان خواهد بود.

زمان عرضه نماد کیمیا تک در بورس

طبق آخرین اعلام شرکت بورس تهران، این عرضه در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ صورت خواهد گرفت.

کیمیاتک
اطلاعیه شرکت بورس تهران در خصوص عرضه نماد کیماتک

همه چیز درباره عرضه اولیه

تمامی نکات درباره عرضه اولیه، تاریخچه و نحوه مناسب خرید آن

کلیک کنید (رایگان)

مشاهده صورت های مالی شرکت کیمیا تک

برای مشاهده صورت های مالی و اطلاعات این شرکت می توانید به این لینک مراجعه نمایید.

معرفی شرکت شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی آریان کیمیا تک

کلیدی­‌ترین گروه محصولات شرکت آریان کیمیا تک در حوزه آرایشی و مراقبت از پوست، ضد آفتاب­ ها، کرم ­های مرطوب‌کننده و کرم­ های دست و صورت است که در بیش از ۹۰ درصد برندهای موجود شرکت از جمله مای، شون، الارو و نئودرم، کالیستا و نوت تولید می­شوند. این گروه محصولات بیشترین سهم بازار را در بین گروه محصولات تولیدی شرکت دارا هستند.
موضوع اصلی فعالیت شرکت تولید، توزیع، خرید، فروش، واردات و صادرات مواد اولیه و کلیه محصولات و فرآورده‌های دارویی، آرایشی، بهداشتی، شیمیایی و مکمل­های غذایی بوده و همچنین شرکت در زمینه خرید و فروش سهام و سایر اوراق بهادار و اخذ وام، تسهیلات و اعتبارات از بانک ­ها و موسسات مالی و انجام امور مربوط به تامین مالی در چارچوب قوانین و مقررات مربوط و انتشار اوراق تامین مالی در جهت منافع شرکت نیز فعالیت دارد.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید post
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://bestamooz.com/?p=9121
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
FiboTrade
FiboTrade
فعال بازار سرمایه ایران و بازار های مالی بین الملل
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد با عرضه اولیه این هفته آشنا شوید | عرضه اولیه نماد کیمیا تک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.