نکات مهم بست آموز

۱- تمامی فعالیت های سایت آموزشی بست آموز تحت نظارت جمهوری اسلامی ایران می باشد. در همین راستا تیم آموزشی بست آموز از درگاه پرداخت امن زرین پال که معتبرترین درگاه پرداخت ایرانی میباشد استفاده میکند تا پرداخت امنی را تجربه کنید.

۲- پشتیبانی سایت تا ۷۲ ساعت بعد از خرید وظیفه دارد که به شما در نصب محصولات نصبی همانند استراتژی های بورسی کمک کند و پس از گذشت ۷۲ ساعت از زمان خرید محصول شما می توانید سوالات خود را از ربات هوشمند بست آموز که تمامی سوالات و مشکلات احتمالی در آن پیشبینی شده استفاده کنید. لازم به ذکر است که ربات هوشمند بست آموز به صورت مداوم آپدیت می شود.

۳- هدف اصلی سایت بست آموز بالا بردن سطح علمی جامعه است و همیشه سعی بر این داشته تا با در نظر داشتن رفاه حال مشتریان به این هدف جامه عمل بپوشاند. از این رو آموزش ها و سیستم های معاملاتی خودکار تهیه شده با قیمت بسیار منصفانه تری در سایت قرار گرفته تا رضایت مشتریان گرامی را کسب کنیم.


۴- سوالات ارسالی شما (در ۷۲ ساعت ابتدایی خرید) حداکثر تا ۲ روز کاری پاسخ خواهد داده شد و ساعت پاسخگویی به شما ساعت ۲۰ تا ۲۱ میباشد. به دلیل حجم بالای مشتریان و تعداد سوالات زیادی که ارسال میشود، تیم ما در طول روز به بررسی سوالات می پردازد و پس از بررسی، از ساعت ۲۰ تا ۲۱ پاسخ آنان را برای شما ارسال خواهد کرد.


۵- توجه داشته باشید که حتما قبل از تایید و پذیرفتن، قوانین را مطالعه نمایید؛ مسئولیت عدم مطالعه ی قوانین سایت بر عهده مشتری می باشد چرا که ما در صفحه خرید محصول گزینه ای بنام پذیرفتن قوانین و مقررات را قرار داده ایم که شما قبل از تایید می توانید با کلیک بر روی لینک قوانین، آنها را مطالعه نمایید.

۶- بنای سایت بست آموز بر اساس اعتماد متقابل پی ریزی شده است و از آنجایی که محصولات سایت بست آموز مجازی هستند و عملا قابل بازپس گیری نیستند فرایند عودت وجه ویژه خود را می طلبند. محصولات سایت بست آموز به صورت روزانه بررسی و به روزرسانی می شوند و هیچ گونه مشکلی از لحاظ کیفیت و عملکرد ندارند. ۹۹.۹ درصد از مشتریان ما تاکنون هیچ گونه مشکلی از جنبه عملکرد محصولات نداشته اند و اگر هم مشکلی بوده از جانب خودشان بوده و توسط کارشناسان ما به سرعت حل شده است. به هر حال اگر ثابت شود که مشکل از محصولات ما می باشد (و مشتری تمام همکاری های لازم جهت حل مشکل را کرده باشد) وجه پس از ۴ روز کاری با کسر مالیات به حساب شما عودت داده می شود.

۷- محصولات ما، محصولاتی هستند که فروش آنان مجاز و با تایید جمهوری اسلامی ایران می باشد و ما نسبت به فروش آنان از نظر اخلاقی و مادی و معنوی دارای مجوزهای لازم می باشیم و با استفاده از یکی از قوی ترین ربات های پشتیبانی و همینطور با کیفیت ترین فیلم های آموزش استفاده از محصولات، مشکلات احتمالی برای مشتریان گرامی را به صفر رسانده ایم و این تضمین را به شما می دهیم که تیم ما تمامی محصولات خود را قبل از انتشار بین چندین هفته تا ماه بررسی کرده است.

۸- سایت ما هیچ مسئولیتی در قبال نوع استفاده شما از محصولات مخصوصا استراتژی های بورسی ندارد و هر گونه اشتباه یا خطای مشتری در استفاده از این گونه ابزارها بر عهده مشتریان می باشد.

۹- نقطه قوت سایت بست آموز در کنار ارائه با کیفیت ترین محصولات، ارائه مناسب ترین متد های آموزشی در استفاده از آنهاست مانند ویدیو های متعدد آموزش نصب و استفاده از سیستم های معاملاتی، بنابراین کسانی که اطلاعات کامل در استفاده از سیستم های معاملاتی ندارند نیز با مشاهده دقیق ویدیوهای آموزشی به مهارت لازمه دست پیدا می کنند. البته خرید سیستم های معاملاتی برای کسانی که با ابتدایی ترین مهارت های کامپیوتری مثل کپی کردن فایل ها و یا استخراج فایل های فشرده (Unzip) آشنایی ندارند به هیچ وجه توصیه نمی شود و سایت ما از ارائه خدمات (از جمله عودت وجه) به این دسته از دوستان معذور است.

۱۰- با توجه به فعالیت قانونی تیم بست آموز تحت نظارت درگاه پرداخت امن زرین پال، تمامی مشکلات بانکی به وجود آمده اعم از پرداخت نا صحیح (کسر مبلغ از حساب در حالی که خرید تکمیل نشده است) ، مربوط به درگاه پرداخت زرین پال میباشد و شما می توانید به راحتی مشکلات خود را از طریق درگاه امن زرین پال پیگیری کنید تا مشکل شما به سرعت حل کنند و وجه را به حساب شما واریز کنند.

۱۱- مطابق اساسنامه ی کسب و کارهای اینترنتی در صورتی که هر گونه توهین و بی احترامی یا لحن نامناسب و مباحث سیاسی مشاهده شود تیم ما کاربر خاطی به مراجع ذی صلاح معرفی خواهد کرد. ضمنا در صورت تلاش سود جویان برای ایجاد اختلال در سایت در سریع ترین زمان ممکن واکنش های لازم اعمال خواهد شد