۵/۵ (۱)

همانطور که اطلاع دارید ربات های زیادی در تلگرام وجود دارند که کار را برای ما راحت تر می کنند و بسیار کاربردی هستند. در این مقاله قصد داریم ربات هایی را به شما معرفی کنیم که فایل مورد نطر شما را به لینک مستقیم تبدیل می کنند.

کاربرد این ربات ها چیه؟

تلگرام به گونه ای طراحی شده که به شما اجازه دانلود فایل و مدیا در خارج از محیط خودش نمی دهد؛ از طرفی شاید شما نیاز داشته باشید که فایل حجیمی را برای فردی خارج از محیط تلگرام ارسال کنید و یا به خاطر کندی سرعت تلگرام (به دلایل غیر قابل ذکر!) بخواهید فایل ها را با سرعت بیشتری (و بدون نیاز به نرم افزار های تغییر آی پی) دانلود کنید. اینجاست که ربات های تبدیل فایل به لینک به کمک شما می آیند و شما می توانید لینک ساخته شده را در نرم افزار ADM (اندروید) و یا  IDM )ویندوز) کپی کرده و فایل ها را به راحتی دانلود نمایید.

در ادامه به معرفی این ربات ها می پردازیم:

۱- ربات @LinkgramBot

یکی از بهترین ربات های این حوزه، ربات @Linkgrambot می باشد که برای کار با آن کافیست فایل مورد نطرتان برایش ارسال کنید تا لینک دانلود برای شما ارسال کند.

این ربات همچنین می تواند لینک شما را به فایل تبدیل کند و نیز برای شما ویدیو های یوتیوب را دانلود کند.

۲- ربات @GetPublicLinkBot

مزیت ربات @GetPublicLinkBot این است که بدون محدودیت حجمی کار می کند؛ یعنی بر خلاف ربات قبلی هر فایلی با هر حجمی بفرستید برای شما تبدیل به لینک دانلود می کند.

۳- ربات @LinkGostarBot

این ربات نیز مانند ربات اول علاوه بر تبدیل فایل به لینک، لینک های یوتیوب را تبدیل به فایل میکند. اما نکته منفی ربات @LinkGostarBot  محدودیت های حجمی آن است که برای استفاده نامحدود از آن باید حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

امتیاز شما به این مقاله: