0
0

روش های طلایی جذب ۱۰۰۰ فالوور اول اینستاگرام در یک هفته

2453 بازدید
جذب ۱۰۰۰ فالوور اول

اگر تازه پیج اینستاگرام خود را راه اندازی کرده‌اید، و دوست دارید که خیلی سریع ۱۰۰۰ فالوور واقعی در اینستاگرام داشته باشید، حتما این مقاله را از دست ندهید، ما در این مقاله روش های طلایی جذب فالوور که شما به وسیله آنها می‌توانید ۱۰۰۰ فالوور اول و واقعی خود را تنها در یک هفته بدست آورید، به شما معرفی خواهیم کرد.

درست است که در حال حاضر نسبت به چندین سال پیش برای جذب فالوور واقعی در اینستاگرام کار نسبتا سختی در پیش دارید، اما این موضوع نباید باعث شود که شما دل‌سرد شوید، و هدفی را که در سر دارید فراموش کنید.

در تمامی کشورهای دنیا به‌ویژه ایران درصد بسیار زیادی از کاربران اینترنت، از اینستاگرام هم استفاده می‌کنند.

اینستاگرام بیشترین تعامل را نسبت به سایر برنامه‌های اجتماعی دیگر دارد، و این موضوع به‌خوبی نشان می‌دهد که شما چرا باید یک پیج اینستاگرام داشته باشید.

اینستاگرام به‌دلیل داشتن کاربران فراوان یکی از بهترین برنامه‌ها برای تبلیغ، و همچنین فروش کالا می‌باشد، اگر شما قصد راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی را دارید، به هیچ وجه نباید از معجزه اینستاگرام غافل شوید، و در آنجا باید به تبلیغ و فروش کالا‌های خود بپردازید. شاید با خود بگوید که جذب فالوور سخت است!! شاید درست بگویید، اما هر کار سختی غیر ممکن نیست، و شما با رعایت بعضی اصول که ما به شما معرفی خواهیم کرد، حتما می‌توانید ۱۰۰۰ فالوور اول خود را در اینستاگرام جذب کنید.

1000 فالوور اینستاگرام

بایوی مناسب داشته باشید (Instagram Bio)

یکی از مهم‌ترین کارها برای ایجاد یک پیج اینستاگرامی نوشتن یک بایوی مناسب است، بایوی اینستاگرام از دو قسمت تشکیل می‌شود، نام کاربری و بخش توضیحات.

نام کاربری شما در جست‌وجوی اینستاگرام برای همه نمایش داده می‌شود؛ نام کاربری می‌تواند نام شما یا برند تجاری شما باشد، نام‌کاربری که نام پیج شما است در یک کلمه می‌تواند نشان دهد که شما در این پیج مشغول چه کاری هستید، و در جذب فالوور بسیار مهم است.

بخش بعدی مربوط به توضیحات بایو است، که به‌صورت مستقیم در سرچ اینستاگرام نمایش داده نمی‌شود، ولی برای جلب اعتماد کاربران و فالوو شدن شما بسیار مهم است.

در این قسمت شما باید به‌طور خلاصه اطلاعاتی از خودتان، یا کسب و کارتان بنویسید، این اطلاعات باید به‌گونه‌ای باشد، که در اولین نگاه مخاطب را جلب کند، و باعث شود که پیج شما را فالوو کنند.

تولید محتوای با‌کیفیت

یکی از مهم‌ترین کارها برای جذب فالوور واقعی تولید محتوای باکیفیت و جذاب است، به‌گونه‌ای که کاربر با دیدن محتوای شما به بازدید از پیج شما علاقه‌مند شود، توصیه می‌شود که در روزهای اول شروع کار پیجتان ۱۵ الی۳۰ پست جذاب بگذارید.

سعی کنید محتوای شما عکس، ویدیو و استوری باکیفیت را باهم شامل شود، و فقط روی یکی از آن‌ها سرمایه گذاری نکنید.

به خاطر داشته باشید‌، که پست‌هایی که می‌گذارید، باید به صورت منظم و پیوسته باشد، و اگر شما چند روزی پست نگذارید، مطمعن باشید، که به‌مرور زمان فراموش خواهید شد و اینستاگرام هم کمتر به شما توجه خواهد کرد.

همکاران خود را دنبال کنید

اگر پیجی برای کسب و کار خود ایجاد کرده‌اید باید همکاران خود را در اینستاگرام پیدا کرده و در صورت نیاز آن‌ها را فالوو کنید، به پیج‌های آن‌ها بروید پست‌هایشان را لایک کنید، کامنت بگذارید، در کامنت‌ها پیج خود را تبلیغ کنید، در برخی مواقع به آن‌ها دایرکت بدهید، و با آن‌ها همفکری کنید. مطمئن باشید همفکری با رقیبانتان نه‌تنها باعث نمی‌شود، که ازآن‌ها عقب بیوفتید، بلکه می‌تواند شما از هر لحاظی به‌ویژه جذب فالوور پیشرفت زیادی بکنید.

البته سعی کنید، که در این موضوع زیاده‌روی نکنید، چون که آنان شما را به‌عنوان یک رقیب می‌بینند و امکان اینکه بلاک شوید وجود دارد.

شما حتی می‌توانیج پیج دوستان و آشنایان خود را نیز فالوو کنید و از آن‌ها بخواهید تا با تبلیغ پیج شما به جذب فالوور شما کمک کنند.

از هشتگ ها استفاده کنید

زمانی‌ که پیج اینستاگرامی شما نوپا است، و فالوور زیادی ندارید، شما می‌توانید با استفاده از هشتگ ها به جذب فالوور خود کمک فراوانی بکنید، برای پیچ‌های نوپا معمولا استفاده از ۲۰ الی ۳۰ هشتگ توصیه می‌شود، البته به‌یاد داشته باشید، که این کار را باید کاملا اصولی انجام دهید.

هشتگ های شما حتما باید با پست‌های شما مرتبط باشد، سعی نکنید که برای جذب فالوور بیشتر از هشتک‌های نامرتبط و جنجالی استفاده کنید، چون در آخر به زیان خود شما خواهد بود.

سعی کنید برای شروع از هشتگ های ۲ الی ۴ کلمه‌ای استفاده کنید و تا حد امکان از هشتک‌های تکراری در پست‌های مختلف استفاده نکنید و همین‌طور از کپی پیست کردن هشتک‌ها حتما خودداری کنید.

معرفی خود به دیگران

به Top post های هشتگ حوزه خود مراجعه کنید و به کسانی که در این پست ها کامنت گذاشته اند دایرکت بفرستید، زیرا این افراد مخاطب هدف شما هستند. پیام دایرکت شما باید شامل معرفی پیج شما باشد و ترجیحا این معرفی را به صورت ویس (Voice) انجام دهید.

شما میتوانید در یک ساعت حداکثر به ۱۲ نفر پیام بدهید و با این روش به تنهایی می توانید در یک هفته بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ فالوور جذب کنید.

 

همچنین در قسمت Recent Post هشتگ های حوزه فعالیت تان آخرین پست ها را باز کنید و  برای آنها کامنت معنی دار بگذارید و جواب یک سری از کامنت های آنها را بدهید. این روش نیز یکی از روش های طلایی جذب فالوور می باشد

ارتباط داشتن با پیج های همکار در حوزه شما

یکی از مهم ترین روش های جدب فالوور در اینستاگرام تعامل داشتن با پیج های همکار و مرتبط با حوزه شماست. شما می توانید این پیج های را فالو کرده و پست های آن ها را به صورت روزانه لایک کنید و کامنت بگذارید. سعی کنید با ادمین این پیج ها ارتباط برقرار کنید تا بتوانید با یکدیگر در زمینه افزایش فالوور همکاری کرده و موجب پیشرفت یکدیگر شوید. البته توجه داشته باشید ما گفتیم تعامل داشته باشید نه اعتماد کامل! حتما موارد امنیت پیج خود را در نظر داشته باشید.

تبلیغ کنید!

 درست است که به‌دست آوردن فالوور رایگان بسیار لذت بخش است، اما زمانی می‌رسد که شما باید برای پیشرفت پیج خود حتما باید هزینه کنید، و آن‌را تبلیغ کنید. البته لازم نیست که هزینه بسیار زیادی انجام دهید، تا ۱۰۰۰ فالوور بدست آورید، شما می‌توانید با هزینه اندک نیز این کار را انجام دهید.

این روش را می‌توانید به‌عنوان روش آخر خود انتخاب کنید، و بدانید که تنها روشی است که زحمت زیادی را طلب نمی‌کند و فقط هزینه می‌خواهد.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم که تا جایی که امکان دارد، مطالب جامعی را برای جذب ۱۰۰۰ فالوور اول اینستاگرام برایتان بازگو کنیم، شما می‌توانید این تعداد فالوور را به‌راحتی با دریافت فالوور فیک انجام دهید، اما به‌یاد داشته باشید که این کار بزرگترین صدمه را به پیج شما خواهد زد، پس سختی این کار را به‌جان بخرید و با صبر و حوصله کارهایی را که در این مقاله گفتیم را انجام دهید، تا بتوانید ۱۰۰۰ فالوور اول واقعی خود را کسب کنید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید post
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://bestamooz.com/?p=8161
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
BASEO
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد روش های طلایی جذب ۱۰۰۰ فالوور اول اینستاگرام در یک هفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.